Personerne bag Wineandbarrels

Salg & kundeservice

Sanne

Sanne - Kundeservice
salg@wineandbarrels.com

Anne

Anne - Kundeservice
salg@wineandbarrels.com

Tine

Tine - Kundeservice
salg@wineandbarrels.com

Amanda

Amanda - Kundeservice
salg@wineandbarrels.com

Marianne

Marianne - Kundeservice
salg@wineandbarrels.com

Helene B. - Kundeservice
salg@wineandbarrels.com

Claes Christiansen

Claes Christiansen - Butik
butik@wineandbarrels.com

Klaus Jørgensen

Klaus Jørgensen - Butik
klaus@wineandbarrels.com

Helene Høier

Helene Høier - Interiørkonsulent
helene@wineandbarrels.com

Morten Olsen

Morten Olsen - Interiørkonsulent
morten@wineandbarrels.com

Bente Schörbach

Bente Schörbach - Key Account Manager
bente@wineandbarrels.com

Marketing

Michael Kahr Jørgensen

Michael Kahr Jørgensen - Tekstforfatter & sommelier (freelance)

Christopher Franck

Christopher Franck - Marketing
christopher@wineandbarrels.com

Marie Biune

Marie Biune - Marketing
marie@wineandbarrels.com

Daniel Friis Schultz

Daniel Friis Schultz - COO & Marketing
daniel@wineandbarrels.com

Line Dau

Line Dau - HR & Marketing
line@wineandbarrels.com

Teknik & Lager

Steffen Larsen

Steffen Larsen - Lager
lager@wineandbarrels.com

Marek

Marek - Lager
lager@wineandbarrels.com

Allan Novotni

Allan Novotni - Tekniker
allan@wineandbarrels.com

Administrasjon

Helen

Helen Flyge - Finans, innkjøp & logistikk
helen@wineandbarrels.com

Maria

Maria Schrøder - Administrasjon
maria@wineandbarrels.com

Helle

Helle - Administrasjon
helle@wineandbarrels.com

Kennet Buchmann

Kennet Buchmann - CFO - Økonomisjef
kennet@wineandbarrels.com

Frederik Sandgrav

Frederik Sandgrav - Controller
frederik@wineandbarrels.com

Jan Andersen

Jan Andersen - Commercial Manager (Asia)
jan@wineandbarrels.com

Jakob Dau

Jakob Dau - CEO & indehaver
jakob@wineandbarrels.com