Personerne bag Wineandbarrels

Salg & kundeservice

Sanne

Sanne - Kundeservice
salg@wineandbarrels.com

Anne

Anne - Kundeservice
salg@wineandbarrels.com

Tine

Tine - Kundeservice
salg@wineandbarrels.com

Amanda

Amanda - Kundeservice
salg@wineandbarrels.com

Torben Böhm - Kundeservice
salg@wineandbarrels.com

Claes Christiansen

Claes Christiansen - Butik
butik@wineandbarrels.com

Klaus Jørgensen

Klaus Jørgensen - Butik
klaus@wineandbarrels.com

Helene Høier

Helene Høier - Interiørkonsulent
helene@wineandbarrels.com

Morten Olsen

Morten Olsen - Interiørkonsulent
morten@wineandbarrels.com

Lars Pontoppidan

Lars Pontoppidan - Key Account Manager
lars@wineandbarrels.com

Christian Moldow

Christian Moldow - Key Account Manager
christian@wineandbarrels.com

Marketing

Michael Kahr Jørgensen

Michael Kahr Jørgensen - Tekstforfatter & sommelier
michael@wineandbarrels.com

Daniel Friis Schultz

Daniel Friis Schultz - COO & Marketing
daniel@wineandbarrels.com

Line Dau

Line Dau - HR & Marketing
line@wineandbarrels.com

Administrasjon

Steffen Larsen

Steffen Larsen - Lager
lager@wineandbarrels.com

Allan Novotni

Allan Novotni - Tekniker
allan@wineandbarrels.com

Helen

Helen Flyge - Finans, innkjøp & logistikk
helen@wineandbarrels.com

Maria

Maria Schrøder - Administrasjon
maria@wineandbarrels.com

Kennet Buchmann

Kennet Buchmann - CFO - Økonomisjef
kennet@wineandbarrels.com

Frederik Sandgrav

Frederik Sandgrav - Controller
frederik@wineandbarrels.com

Jan Andersen

Jan Andersen - Commercial Manager (Asia)
jan@wineandbarrels.com

Jakob Dau

Jakob Dau - CEO & indehaver
jakob@wineandbarrels.com